HAKKIMIZDA

Eylülüm Kozmetik ve Kimya

Deterjan ve kozmetik ürünlerinde gerek endüstriyel, gerekse evsel raf ürünleri üretiminde faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Ülkemizin Tarım ve Sanayide önemli değerlerinden olan Adana da 3.000 m2 kapalı, alan üzerine kurulu; olan modern teknolojilerle donanımlı kendi tesislerinde, sektördeki hedeflerini sürekli yükselterek faaliyetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün çalışanlarımızın içinde olduklarını söylemekten gurur duyacağı bir firma olma yolunda daha fazla çalışıyoruz. Mümkün olan en iyi hizmet ve kalite ile başarılarımızı sunmayı, ahlaki standartlarımızı korumayı kendimize ilke ediniyoruz. Türkiye'de endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri pazarındaki duruşu; oluşturduğu profesyonel satış - pazarlama ekibiyle, konusunda uzman teknik personeliyle müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı vizyonunda gizlidir. üretimlerinde de dinanizmini artırarak, önemli projelere imza atmaktadır.

Eylülüm Kozmetik Kimya Ambalaj Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.

MARKALARIMIZ

VİZYONUMUZ

Çalışanlarına ve müşterileri en iyi şartları sunan, mükemmelliğin peşinden giden sürekli gelişim odaklı yapımızla TEMİZLİK sektöründe farklılığı, uzmanlığı, güvenirliğiyle, kaliteden asla ödün vermeden, sosyal sorumluluk bilinciyle, müşteri hayallerini kusursuzlukla gerçeğe taşıyıp, ödülünü müşterilerinden (paydaşlarından) alan lider bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Eylülüm Kozmetik Kimya olarak misyonumuz Üstün kalite ve uygun fiyatta, güvenilir ürünler ve hizmetleri ile paydaşlarımızın beklentilerini aşarak; üretim ve araştırmalarımızı sürekli arttırarak; insan ve çevre bilincini sürekli ön planda tutarak sektör ve ülke gelişimine katkıda bulunmaktır.

İLKELERİMİZ

Her zaman daha iyisini ararız. Ürün kalitemizi arttırmak ve yeni deneyimler yaşatmak için mükemmelliğin, sonu olmayan bir yarış olduğu düşüncesiyle her zaman araştırır, öğrenir ve müşterilerimizin beklentilerine daha iyi cevap vermek için sürekli çalışırız.